Nowe Przymierze

Kontakt

Chrześcijańska Wspólnota
„Nowe Przymierze”
Kościół Boży w Chrystusie
44-100 Gliwice ul. Pionierów 8

www.noweprzymierze.pl
Nr konta: 32102024010000090203367190
Tytuł wpłaty:
„Na cele kultu religijnego”
REGON: 241836654
NIP: 6312660293

Zespół Muzyczny

Jesteśmy zespołem muzycznym Chrześcijańskiej Wspólnoty Nowe Przymierze.

Można nas usłyszeć na każdym niedzielnym spotkaniu Nowego Przymierza, ponieważ jesteśmy przede wszystkim zespołem uwielbienia, tzn. poprzez muzykę, śpiew i modlitwę oddajemy chwałę i cześć naszemu Bogu. Mamy różne gusta, style i inspiracje, ale łączy nas przekonanie, że On jest godzien tego, co w nas najlepsze. Staramy się, by nasza muzyka trafiała nie tylko do Nieba, ale także do ludzi - będąc dla nich zachętą i natchnieniem do modlitwy.

Poza tym, zwyczajnie bardzo lubimy muzykę. Stąd zdarza nam się grywać koncerty na ceremoniach ślubnych, imprezach okolicznościowych, spotkaniach kursu Alfa, w więzieniach... Wiemy, że muzyka jest nie tylko piękna, ale ma także niezwykłą siłę - budzi emocje, wywołuje refleksje, motywuje do działania. Skoro Bóg tak to wymyślił, staramy się wykorzystywać tę siłę dla Jego celów.

Wkrótce więcej informacji i próbka naszej aktualnej twórczości…

Wydarzenia

21.01.2017 razem z wspólnotami i kościołami z Gliwic i okolic wzięliśmy udział w spotkaniu pod nazwą „Góra Modlitwy”, które trwało nieprzerwanie przez 14 godzin. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Inicjatywę Missio i Fundację „Na murach miasta”.

więcej »

Na dzień przed Wigilią (2013) udaliśmy się do Zakładu Karnego w Zabrzu, gdzie grupa muzyczna Nowe Przymierze zagrała Koncert Świąteczny.

W trakcie koncertu trzy osoby opowiedziały, jak zmieniło się ich życie kiedy osobiście poznały Jezusa Chrystusa.

więcej »

Koncert zespołu Nowe Przymierze na Rynku w Pyskowicach 2 czerwca 2013. Na basie debiutował Grzegorz „Siwy” Mieczkowski.

Serwisy pogodowe nie były optymistyczne - a my poprosiliśmy Boga o to, żeby nie było deszczu. I cieszyliśmy się bezchmurnym niebem :) Koncert był częścią pyskowickich obchodów Roku Wiary.

29 marca grupa wolontariuszy pod kierownictwem Ani Kukułki zorganizowała koncert w Zakładzie Karnym w Zabrzu. Wydarzenie te promowało kolejną edycję Kursu Alfa dla więźniów, który rozpoczął się 7 kwietnia.

więcej »

Napisz do nas...

kod
Podane dane osobowe służyć będą wyłącznie do korespondencji e-mail. Wysyłając wiadomość zgadzasz się na otrzymanie odpowiedzi. Aby wycofać zgodę na korespondencję wyraź to w kolejnej wiadomości.