Galeria Przymierza

Węgierska Górkaweekend 8-10.04.2011

Weekend 8-10 kwietnia 2011 spędziliśmy w ośrodku Azalia w Węgierskiej Górce. Prowadzone były dwa niezależne programy szkoleniowe: dla Wspólnoty NP oraz dla kursu Alpha.

Pojechaliśmy do Węgierskiej Górki nie tylko po to, żeby mile spędzić ze sobą czas, ale jest to niewątpliwie pozytywny „skutek uboczny” naszych wspólnotowych wyjazdów. Warto zostawić na jeden weekend swoje „pilne” sprawy, zatrzymać się i posłuchać, co ma nam do powiedzenia nasz Stwórca. Któż przecież zna nas lepiej i wie tak dobrze, czego nam potrzeba?

Podczas tego krótkiego czasu Bóg mówił do nas na wiele sposobów. W sobotę mogliśmy posłuchać o tym, jak mądrze, zgodnie z zasadami biblijnymi zarządzać swoimi finansami. Wzięliśmy także udział w szkole nauczania oraz w szkole modlitwy. Wieczorem spotkaliśmy się na wspólnej modlitwie, aby wielbić Boga całym sercem i ze wszystkich sił!

W niedzielę przyszedł czas na refleksję na temat tego, co czeka nas w wieczności… Jak po każdym naszym wyjeździe czujemy niedosyt i czekamy na kolejny wspólnie spędzony czas – tym razem na letnim obozie – już niedługo!

(Jacek i Basia)